• Wyprzedaż!

Urodzinki

480,00 zł
Brutto
ojej ale fajne urodziny!
Tort
Miejsce
Ilość

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Proponujemy oryginalny, kreatywny i niezapomniany pomysł na przyjęcie urodzinowe dla dziecka. Korzystamy z obszernej bazy interesujących tematów oraz posiadamy szeroki wybór modeli LEGO® do budowania. Te uwielbiane przez dzieci i młodzież (a także przez dorosłych) klocki pozwalają rozwijać kreatywność i doskonale się bawić, jednocześnie zdobywając wiedzę o otaczającym nas świecie. Doskonale sprawdzą się zatem jako główna atrakcja na urodziny dla dzieci.
Podczas przyjęcia młodzi uczestnicy pozostają pod opieką naszych prowadzących, którymi są osoby zaangażowane, wykwalifikowane i lubiące dzieci. Potrafią oni w niezwykły sposób zachęcić je do wspólnej zabawy oraz „wyczarować” dodatkowe aktywności i niespodzianki. Każdy z zaproszonych Gości opuści nasze Centrum Kreatywności z drobnym upominkiem, a dziecko obchodzące urodziny otrzyma okolicznościowy prezent od Bricks 4 Kidz®.

Proponujemy możliwość organizacji tematycznych urodzin dla dzieci, na przykład z wykorzystaniem takich motywów, jak: ANGRY BIRDIES, NINJABRICKS4GIRLZ, JURASSIC LAND, MINIOStwory [Minionki], OLIMPIADA, MINECRAFT, GALAXY [Star Wars]

Zapewniamy oryginalny wystrój sali oraz ciekawe i specjalnie zaaranżowane gry i zabawy. Proponujemy modele LEGO® optymalnie dobrane do wieku uczestników, ich możliwości oraz zainteresowań, a także do wybranej tematyki przyjęcia.

Angry Birds

Opis

Wiek
5
6